English  English
29. 06
2021

Výstavba rezidenčního projektu SBH Living byla zahájena

SBH Living je moderní bytový projekt s důrazem na pohodlí a soukromí rezidentů. Tvoří ho dvě čtyřpodlažní budovy se 69 byty, plynule navazující na historickou zástavbu centra Štěrbohol. Výhody života v Praze se zde snoubí...

Další informace

KonzultantiIng. Jan Bláhaspecialista TZB

Ing. Jan Bláha

zpět

Jan je specialistou TZB s více než 35 lety praxe ve stavebnictví na rozmanitých typech projektů počínaje administrativními a hotelovými komplexy, přes polyfunkční budovy, kongresová centra až po výrobní závody. Na projektech zastával řadu rolí, které se primárně soustředily na koordinaci a řízení profesí, subdodavatelů, jednání s projektanty, stanovování technologických standardů objektu a na kontrolu kvality a nákladů.

 

Janovou silnou stránkou je rychlá orientace v problematice ve vazbě na stavební náklady, průběžně doplňované znalostí dle aktuálních technologických trendů a zkušenosti z celé řady úspěšně dokončených projektů. Díky předchozím zkušenostem pro něj není rozhodující, zda je součástí týmu, který řídí projekt realizovaný systémem výstavby s Generálním dodavatelem nebo systémem Stavebního managementu, který vyžaduje vyšší nároky na koordinaci a řízení s ohledem většího počtu dodavatelů jednotlivých obchodních souborů.

 

Jeho velkým benefitem je také klientský přístup, empatie a znalost cizích jazyků, které jsou nezbytné zejména při aplikaci standardů zahraničních společností, které vstupují na tuzemský trh a je třeba je přizpůsobit lokálnímu prostředí a platným předpisům.

Vybrané referenční projekty